Çevresel atıklar başta olmak üzere evsel fabrikasyon atıkların yaygınlaştığı günümüzde çevre kirliliği maalesef hız kesmeden artış gösteriyor. Özellikle doğaya bırakılan çöplerin kontrol altına alınması insan sağlığı için çok önemli. Sizler için İstanbul’da kaliteli çöp torbaları üreterek ülke geleceğine en büyük katkıyı sağlamak temel hedefimiz. Üretim sahamızda kullanılan malzeme karışımları doğa ve çevre bilincine en üst seviyede tutacak kimyasalları içerirken insan ihtiyacını karşılayacak standartlarda çöp torbaları hazırlamaya devam ediyoruz. Firma bünyesinde profesyonel çözüm sistemi sayesinde ihtiyaç duyulan tüm atık torba çeşitleri için özel üretim sağlıyoruz. İstenilen boyut ve ebatlarda her sektöre ve kullanım sahasına uygun kaliteli çöp torbaları üretimi yine firmamız bünyesinde mevcut.

Uygun Fiyata Çöp Torbaları

Torbanın yapısında kullanılan plastik materyaller ve katkı maddeleri tamamen insan sağlığını güvence altına alacak içerikler yine sizlerin istediği boyut renk ve ebatlarda özel üretimler de yapılabiliyor. Türkiye’nin 81 ilinde ihtiyaç duyulan plastik çöp kovaları hızlı ve güvenilir yanıt sunan Tesla Plastik İstanbul’da uygun fiyata çöp torbası üreterek sizler için ekonomik avantaj sağlıyor. Özellikle Başakşehir, Bahçelievler, Tuzla, Kadıköy, Fatih gibi ilçe ve semtlerden özel üretim çöp torbası siparişi vererek istediğiniz sayı ve ebatta tedarikler uygun fiyata çöp torbaları söz konusu.

Uygun Fiyata Çöp Torbaları

Uygun Fiyata Çöp Torbaları

Çevresel ve evsel atıkları güvenli ve sağlıklı bir şekilde toplayabilmek için kullanacağınız çöp torbalarının boyut ve renklerinde de dilediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz. İş yerlerinde çeşitli atıkların size ve kullanım alanınıza zarar verebileceğini dikkate alarak, devamlı insan sağlığına uygun çöp torbalarını tercih etmelisiniz. Çok kullanışlı pratik çöp torbaları için firmamızdan bilgi alarak fiyat seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da Çöp Torbası Yapan Yerler

Marketlerde, eczane ve sağlık kuruluşlarında, iş yeri ve ofislerde birikecek atıkları güvenli bir şekilde muhafaza altına alarak hem sağlığınızı hem de çevrenizi sağlığa uygun çöp torbaları ile güvence altına almış olacaksınız. Belirli mekânların atık miktarı yoğun ve kısa sürede koku yapabilecek atıklar bulundurduğu için, sağlıklı çöp torbası kullanımı ile belirli ölçüde tedbir almanız gerekiyor. Özellikle cafe, kıraathane ve eğlence yerleri gibi kalabalığa hitap eden yerlerde oluşan atık miktarı yoğun olabileceği de göz önünde bulundurulursa, ihtiyaç duyulan çöp torbası çeşitleri de ebatına göre farklılık gösterebiliyor.