Çöp ve atıkların sürekli olarak yaşamı işgal ettiği bilinirken, sağlığımızı tehlikeye düşürmeden korunmak adına kaliteli çöp poşeti üreticileri tarafından kullanıma sunulan torbaları kullanılarak tedbirler alınır. Bütün iş yerlerinde, evlerde, insanın bulunduğu her ortamda atık ve kötü kokulara yönelik alınan tedbirler zaman geçtikçe önemli bir mücadeleyi oluştururken, ofis ve konularda bu problem özel üretim çöp torbaları ile gidebilmekte. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlanan bu özel platformda çöp poşeti üreticileri İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de kolay üretim ağına 7-24 bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çöp Poşeti İmalatı

Koku yapabilecek, sağlık açısından risk taşıyan çöpleri normal bir poşete hapsederek atmak da mümkün. Fakat kritik öneme sahip çöp ve atık seçenekleri için büyük tedbirler alınması gerekiyor. İnsan tabiatında sağlık ve hijyen ön planda tutulurken, sağlığı tehlikeye düşürecek çöp gruplarının başında tıbbi atıklar görülüyor. Sağlık alanında hizmet veren yerlerde meydana gelen tıbbi atıkların, dikkatli bir şekilde kontrol edilememesi durumunda, insanın bulunduğu doğa şartlarına ve çevredeki tüm canlılara zarar verecek konulara neden olabileceğini hepimiz biliyoruz. Örneğin bir iş yerinde kullanılan kimyasalın güvenli bir biçimde özel üretim atık poşetleri vasıtası ile muhafaza altına alınması, insan sağlığını tehlikeye sokmaması adına büyük önem taşır. İşte bu sebeple öncelikli olarak tıbbi atıklar olmak üzere önem verilmesi gereken zararlı atıklar büzgülü çöp torbaları ile biriktirilip muhafaza altına alınabilir.

Özel Üretim Çöp Poşeti Boyutları

Normal hacimlerde kullanılan çöp torbalarına göre daha geniş ve özel üretim çöp torbaları, kamu ve özel hastane hizmetlerinde oluşan çeşitli atıklar, çöpler olmak üzere istenen her sahada zararlı atıkları kontrol altına alabiliyor. Kullanım alanlarına göre çöp torbası boyutları da buna göre çeşitlilik gösterebilir. Pratik tercihler için küçük boy çöp poşetleri 40 x 50 cm, orta boy özel çöp poşetleri 55 x 60 cm, büyük boy çöp poşetleri 65 x 80 cm, battal boy dökme çöp poşetleri ise 75 x 90 cm boyutlarında üretimleri de mümkün. Çöp poşetlerinin ebatlarını ihtiyaç olacak şekilde istemeniz, hem daha ekonomik fırsatlar oluşturup, hem de ihtiyaç için sorun yaşamadan kullanım alanı oluşturmanız sağlanır.

Çöp Poşeti Boyutları

Çöp Poşeti Boyutları

Market ve büfelerde ihtiyaç duyulan akıllı plastik poşetler için boyut ve renk, koku meydana gelmemesi için oldukça önemli. Küçük ebatlarda ihtiyaç duyulan bir torba yerine daha büyük boy çöp poşetine ihtiyaç duyanlar, koku ve birçok sağlık problemine neden olabilecekleri için, ihtiyaç olan çöp poşeti standartlarını doğru planlayıp satın almakta yarar var.

İstanbul’da Çöp Poşeti Üretimi Yapan Yerler

İhtiyacınız duyulan poşet kullanımlarında İstanbulda çöp poşeti ihtiyaçlarında için en fazla ilgi gören renk siyah kullanılırken, kırmızı ve mavi renkler de son dönemlerin ofis ve dükkanlarda fazlasıyla kullanıldığı bilinmekte. Genel ihtiyaçlardan 2. kalite çöp poşetleri de fiyat ve ebatlara göre tercih edilebiliyor. Bu poşet seçenekleri hem genel bütçenizi hem de pratik kullanım seçenekleri ile yoğun şekilde tercih ediliyor. Jumbo boy çöp poşetleri olarak ifade edilen atık poşetleri genelde 80 x 110 cm ebatında üretilerek kullanıma sunuluyor. Eğer ihtiyacınız olan poşet türü geniş ve büyük bir ihtiyaca yönelik ise, hantal boy dökme çöp poşeti tercihi için, 100 x 125 cm uzunluğunda poşet kullanılması gerekiyor. İstanbul’un poşet üreticileri arasında lider söz Tesla Plastik çeşitli semt ve ilçelerinden ihtiyaç duyulan çöp poşetlerinin üretimleri ve çöp poşeti fiyatları ile ilgili bilgi almak için firmamız ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'da Çöp Poşeti Üreticileri

İstanbul’da Çöp Poşeti Üreticileri

Genel ihtiyaçlarda çöplerin belli yerlerde toplanıp, atıkları muhafaza altına alacak çöp poşetlerinin en büyük standartları için, ekonomik hantal boy çöp poşetleri tercih edilir. Normal standartlardaki 120 x 150 cm uzunluğunda hazırlanıp kullanıma hazır hale getiriliyor. Benzer biçimde renk seçenekleri de kullanıcı ihtiyacına ve tercihine göre farklılık arz edebiliyor. Tabi genel ihtiyaçlar için siyah çöp poşetleri sürekli olarak kullanılan seçenektir. Genel kullanım için dökme çöp poşetlerinin miktarı, tüketici ihtiyacına göre hazırlanıyor. Talep sayılarına göre satın alıp kullanacağınız çöp poşetlerinin sayısını ve rengini belirleyebilmeniz mümkün.

Yaşam içinde canlıların sağlığını tehlikeye düşürecek atık ve çöplerin muhafaza altına alınıp güvenli şekilde imha edilebilmesi için İstanbul’da çöp poşetleri üretimi konusunda firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Sizler de çöp poşeti paket fiyatları ve üretimleri ile ilgili bilgi alabilir, boyut ve renk seçeneklerine göre kaliteli çöp poşeti ve torbalardan satın alabilirsiniz.